Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Turizm Web Tasarım

Turizm ve tur firmalarına özel geliştirmiş olduğumuz web sayfası tasarım ve yazılımları ile siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerine yanıt veriyoruz. Antalya web tasarım firması olarak turizm acenteleri, tur şirketleri ve otellerin talepleri doğrultusunda muhteşem kalitede tasarımlar üzerinde çalışmalarımızı sürdürerek günden güne geliştiriyoruz.

Firmamızdan satın alacağınız turizm web sayfası tasarım ürünü ile dilerseniz ziyaretçileriniz sitelerinizden otellerinizi detaylı şekilde inceleyebilir, turlarınızı detaylı şekilde inceleyebilir ve kredi kartı ile rezervasyonlarını yapabilir.  Kredi kartı rezervasyonu talep etmeyen müşterilerimiz için tüm otel, tur ve turizm paketlerimizde rezervasyon sistemleri müşterilerinizin form doldurmaları ile birlikte size gelen mail ile sağlanmaktadır.

Herhangi bir ziyaretçi sitenizde bu formları doldurduğunda talep ettiği otel,tur bilgileri anında sizlere mail olarak düşecek ve sizlerin de müşterileriniz ile irtibat halinde olmanızı sağlayacağız.

Antalya Web Tasarım olarak geliştirmiş olduğumuz turizm web sayfalarının tamamı yönetim panelli olarak tasarlanmıştır. Web siteniz üzerinde her noktayı siz kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz dilediğiniz yerden anlık olarak yapabileceksiniz. Üstelik hazırlamış olduğumuz bu profesyonel yönetim panelleri tamamen kullanıcı dostu muhteşem ve kolay arayüze sahiptirler. Dolayısı ile bilgisayar kullanmasını en az seviyede dahi bilen birisi için firmamızın hazırlamış olduğu web sayfanızı yönetmek oldukça kolay olacaktır.

Ayrıca firmamızdan tüm paketlerimizde olan satın alma işleminden sonra ücretsiz panel eğitim desteği de siz değerli turizm, tur ve otel firmalarımız için de geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi ve paketlerimiz hakkında sorularınız için bize 0216 553 67 03 numaralı telefonumuzdan daima ulaşabilirsiniz.