Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Site Güncelleme

Web sayfanızın tasarımı tamamlanıp internet ortamında yayına alındıktan sonraki hedefiniz daima site ziyaretçilerinizi arttırmak ve yeni müşteri edinmek olacaktır. İnternet siteniz ne kadar güzel olursa olsun ziyaretçiler tarafından bulunmadıkça, aramalarda yer almadıkça ve siteye gelen ziyaretçiler ürünleriniz, hizmetleriniz ile ilgili daima güncel bir site görmedikçe hiç bir anlam ifade etmeyeceklerdir.

Firmamızda yapılan tüm internet sitelerine Webzane Bilişim olarak daima ücretsiz olarak destek sağlamaktayız.

Dilerseniz de firmamızdan aylık ya da yıllık olarak güncelleme ve bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Bu talepleriniz internet sitesinde ürün, hizmet güncellemeleri, resim ekleme çıkarma işlemleri, arama motorları için seo taleplerinin değerlendirilmesi, google adwords reklam bağlantı danışmanlığı, firma rehberlerinde firmanızın tanıtımı, site ziyaretçilerinizin arttırılması için gerekli öneriler sunmak gibi aklınıza gelebilecek site içerisindeki yenilik gerektiren tüm alanları kapsamaktadır.

Eğer güncelleme talebinde bulunacağınız web sayfası firmamız tarafından tasarlanmış ve programlanmış ise bu alanda alacağınız fiyat teklifleri özel olacaktır. Farklı bir web sitesi için taleplerinizde bize iletişim sayfamız aracılığı ile ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
 

guncelleme