Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Sigorta Web Tasarım

Sigorta acentelerine özel bir birinden harika muhteşem kalitede ve  tamamı mobil cihazlara uyumlu web sitesi paketlerini firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bir sigorta acentesinde olması gereken tüm özellikleri kapsayan bu muhteşem paketimizin içerisinde beğendiğiniz tema acentenizin bilgi ve içerikleri ile çok kısa sürede tasarlanarak beğenilerinize sunulacaktır.

Tüm temalarımız içerisinden tüm sigorta hizmetlerinizle ilgili müşterilerinize özel olarak teklif alabilmekte ve tüm teklif talepleri anında cep telefonunuza bilgi olarak gelmektedir.

Firmamız geliştirmiş olduğu bu yazılım paketlerinin tamamını yönetim paneli aracılığı ile güncellenebilir, eklenebilir ve çıkarma işlemi yapılabilir olarak tamamlamıştır.

Bilgisayar kullanmasını çok az seviyede bilen bir kişi bile web sitesini kendine ait yönetim panelinden hızlı ve güvenli bir şekilde güncelleyebilmekte, üstelik firmamızdan satın alınan tüm paketlerde olduğu gibi sigortacı web sitesi paketlerinde de satın alma ve aktif edilme işleminin ardından site yönetiminde bulunacak kişi veya kişilere panel eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir.

Antalya Web Tasarım ana web sitesinden sigortacılara özel tüm referanslarımızı inceleyebilir ve tüm paketler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sigortacılara özel bu paketlerimizi incelemek için lütfen TIKLAYIN..