Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Muhasebeci Web Tasarım

Muhasebeci ve mali müşavirlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu sistemlerde sizlere hazır olarak sunduğumuz farklı site tasarımları arasından dilemiş olduğunuzu firmamıza bildirerek sadece 24 saat içerisinde bir web sayfasına sahip olabilirsiniz.

Firmamızın geliştirmiş olduğu bu özel muhasebeci ve mali müşavirlere özel web sitelerinde dilerseniz her mükellefiniz için size ait olan yönetim panelinizden bir kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz.

Sitenize giriş yapan her mükellef kendi kullanıcı adı ve şifresi ile bu özel bölümden giriş yaparak onlara panelinizden eklediğiniz dosyaları, dökümanları, resimleri, yazıları ve duyuruları inceleyebilirler.

Dilerseniz sisteme kaydettiğiniz tüm mükelleflerinize aynı anda duyuru hatta dosya da ekleyebilirsiniz. Ama aylık ödeme dökümanlarını her biri farklı olarak ödeyeceği için tek tek ekleme özelliğiniz de mevcuttur.

Ayrıca temalarımız içerisinde beğendiğiniz temanın renk kombinasyonları da yine ek bir ücret talep edilmeden sizler için uygulanacak ve dilediğiniz renklerde bir web siteniz olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve temalarımızı incelemek için muhasebecilere özel web sitesi adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizden bu web sitemize geçiş yapmak için TIKLAYINIZ..