Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Mobil Uygulama Geliştirme

iOs, Android, Windows Phone gibi en çok kullanılan mobil platformlarda talepleriniz dahilinde, her türlü ihtiyacınıza özel akıllı telefon uygulamaları geliştirmekteyiz.

Gittikçe yayınlaşan akıllı telefonlar ile mobil uygulamalara yabancı değiliz. Kullandığınız iOS işletim sistemli veya Android işletim sistemli telefonların magazalarında her geçen gün yeni uygulamalar yer alıyor. Bunlardan biri neden sizin uygulamanız olmasın? Firmanızın, ürününüzün, otelinizin, e-ticaret sitenizin neden tüm magazalardan indirilebilir bir uygulaması olmasın. Mobil ticaret günden güne gelişmekte ve milyonlarca kişi tarafından internette aramalar yapılmaktadır.

Firmamıza ulaşarak mobil uygulama geliştirme için fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm cihazlarda kesintisiz erişim sağlayabilecek olan firmamız sizleri de mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacaktır.

Mobil uygulama geliştirme hizmeti ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgi almak isterseniz firmamızın kurumsal internet sitesi www.webzane.net´i inceleyebilirsiniz.