Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Kobi Web Tasarım

Günümüzde web sayfanız olmadan geçerli bir firma olmanız imkansız. Sürekli gelişen ve artan internet kullanıcıları ile birlikte firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtabilmesi adına web sitelerinin önemi de artmaktadır. Firmanızın internet sitesi ile günde milyonlarca müşteriye ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir internet sitesi hem firmanıza yeni müşteriler getirecek hem de doğal yollardan reklamlamınızı yapacaktır.

Antalya Web Tasarım çalışmalarında görsel açıdan ve içerik açısından karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak web site tasarımlarınızı ihtiyacınıza uygun bir şekilde yapar ve kullanımınıza sunar. Günümüz teknolojileri ve arama motorlarının artık olmazsa olmazlar haline gelen Mobil Uyumlu Web Siteleri özelliği bazında internet sitenizi tüm cihazlara göre özel boyutlanabilecek Responsive ( uyumlu ) dediğimiz tasarımlar ile yapmaktayız.

Responsive tasarım, internet sitenizin bilgisayarlar için ayrı, mobil cihazlar için ayrı ve tabletler için ayrı görüntülenmesi ve kullanıcının sitede gezinmeyi kolaylıştırması demektir. Dünya devi olan Google arama motoru 2011 yılında yayınlamış olduğu bir bildiri ile gelişen dünya ve artan mobil cihaz kullanımına bağlı olarak mobil uyumluluğu olmayan web siteleri, uyumlu ( responsive ) olan sitelerden daha aşağıya taşıyacağını bildirmiştir.

Bu nedenle eski bir web siteniz var ise hemen mobil uyumlu hale çevirmeniz, şayet yeni bir web sitesi tasarımı yaptıracaksanız da kesinlikle responsive özelliği olan bir tasarım yaptırmanız gerekmektedir. Tasarım yaptırırken dikkat edeceğiniz unsur ise, web sitenizde kesinlikle hazır tasarım kullanılmamasıdır. Bazı firmalar internette açık kaynak kodlu ve yüzbinlerce firmada görebileceğiniz yazılımları hemen kurup üzerindeki resimleri değiştirerek satmaktadır. Ticaret açısından etik olmayan bu hizmet size bir sorun olmaz gibi gelse de yine arama motorları bunları farkederek sitenizin aramalarda üst sıralara gelmesini engellemektedir.

Eğer yeni müşterilere erişmek için arama motorunda üst sıralarda yer almak istiyorsanız, kesinlikle firmamız gibi kendi tasarım ve yazılımını kendi üreten web tasarım firmalarını tercih etmelisiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için bize 0216 553 67 03´ten ulaşabilirsiniz.