Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Haber Web Tasarım

Bir haber sitesi mi açmak istiyorsunuz? Genel veya bölgesel olarak yapmak istediğiniz ve haberlerinizi duyurmak istediğiniz milyonlarca kişi için firmamızın geliştirmiş olduğu profesyonel haber sitesi paketlerini inceleyebilirisniz.

Üstelik profesyonel bir yönetim paneline sahip olan bu paketimizde sitenizde tüm noktalara müdahale edebileceksiniz. Kolaylıkla haber ekleme ve çıkarma işlemi yapabilecek, video ve foto galeriye haber albümlerini açabilecek, reklam alanlarını dilediğiniz gibi aktif pasif özelliğini kullanarak yönetebileceksiniz.

Sitemizde bulunan köşe yazarları bölümünde bulunan tüm köşe yazarlarınız için panelinizden bir kullanıcı adı şifre belirleyerek, her seferinde yazarlarınızın köşe yazılarını tüm siteye müdahale edilebilen bu panelden sizin yapmanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız geliştirdiği ek panel yazılım ile köşe yazarlarınızın kendilerine ait panelleri aracılığı ile onlara oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile yazılarını daima kendileri ekleyebilecek ve düzenleyebilecektir.

Firmamız sizler için geliştirmiş olduğu bu muhteşem sitelere çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.Kurulum için ekstra fazladan beklemeniz gerekmektedir.

Sizlerde bu muhteşem haber web sitesi tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız firmamıza 0216 553 67 03´nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.