Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Google Seo

Google Seo ( arama motoru optimizasyonu ) web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıma işlemine denilmektedir.

Bu hizmet ile anahtar kelime aramalarında web sitenizin üst sıralarda görüntülenmesi sağlanır. Seo aslında ingilizce bir kısaltma olup Search Engine Optimization´un baş harflerinden oluşmaktadır. Google ve Yandex gibi büyük arama motorları web sitelerini belirli aralıklarla tarar ve her seferinde yeniden değerlendirir.

Her arama motorunun kendine özgü değerlendirme süreçleri vardır. Google botları ile yapılan bu indexleme işlemi sırasında bu değerlere uyumluluğunuz var ise ilgili kelimelerde web siteniz üst sıralara tırmanacaktır.

Bu bağlamda yaptıracağınız web sayfasını iyi seçmelisiniz, kurumsal bir firma ile çalışmalı ve sürekli web site takibinizi yapmalısınız. Seo optimizasyon hizmeti web tasarım hizmetinden tamamen farklı bir dal olup, ayrıca alınmalıdır. Bu konuda SEO hizmeti sunan firmamızla çalışarak destek alabilirsiniz.

Seo optimizasyon verdiğimiz firmalar ve arama motorundaki sıralamaları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz firmamıza iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.