Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Emlak Web Tasarım

Antalya Web Tasarım firmasının özel olarak geliştirmiş olduğu emlak web tasarım paketinde yer alan tüm temalar ile bir emlak web sitesinde olması gereken ileri teknolojilerin barındığı internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Bu emlak yazılımlarımız ile bir emlakçının ihtiyaç duyabileceği web sitesi, mobil site yazılımları ile tüm ihtiyaçlarınızı bir arada toplayarak kullanımlarınıza sunduk. Tüm sitelerimiz kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olmakla her emlakçının kullanabileceği bir yönetim paneline sahiptir. Sizlerin siteyi satın almanızın ardından firma çalışanlarımız siteye eklemeler, çıkarmaların nasıl yapıldığının eğitimini ücretsiz olarak sizlere verecektir.

Firmamızın geliştirdiği muhteşem emlak sitelerini marka değerini büyütmek isteyen herkes kolay ve hızlı şekilde satın alabilir. Emlak web sitelerimizi yönetmek için herhangi bir teknik bilgiye de sahip olmanız gerekmez. Sistemlerimizin yazılım alt yapısı sürekli yenilenmekte olup teknolojik gelişmeler ile birlikte tüm temalarımızı da zamanla güncellemekteyiz. Dilediğinizde firmamızı arayarak emlak ve gayrimenkul firmanız için web sayfası tasarım teklifi alabilisiniz.

Webzane Bilişim hizmetleri sizlere sunmuş olduğu tüm ürünlerinde, satın alma ücretini her sene değil de sadece 1 kere öder ve her yıl domain hosting uzatmanızı yaparak yazılımlarımızı ömür boyu kullanabilirsiniz. Herhangi bir tema satın almayarak dilerseniz firmanıza özel olarak tasarım da yaptırabilirsiniz. Emlak firmalarına özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitesi temalarını incelemek için TIKLAYIN..