Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

E-Ticaret Web Tasarım

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte firmalar magazalarındaki satışlardan daha çok ve rahat satışın gerçekleştiği elektronik magazalardan satışlara geçmeye başladı. Günümüzde artık pek çok firma internet üzerinde satışa başladı. Günden güne artan internet satışları ile firmaların büyük bir bölümün e-ticaret sitelerine önem de vermeye başladı.

E-Ticaret web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli etken güvenliktir. Yaptıracağınız internet sitesinde kesinlikle SSL ( Güvenlik ) Sertifikası kurulumu yapılmalı ve müşterilerinize firmanız güvenli bir firma olduğunu göstermelidir.

Yaptıracağınız bir e-ticaret sitesi ile var olan mağazanızın haricinde internetten de satış yapabilir ve gelirinizi çok daha fazla arttırabilirsiniz. Firmamızın geliştirmiş olduğu ve her kesime hitap edebilecek 3 farklı e-ticaret hizmet paketi bulunmaktadır.

Bunlardan firmanızın tanıtımının yer aldığı, profesyonel yönetim paneli aracılığı ile eklemiş olduğunuz ürünleriniz hakkında yazı, döküman, resim, video veya dilediğiniz bilgileri sunabildiğiniz, hem kurumsal site görünümüne sahip hem de ürün tanıtım bazlı, dilendiğinde ürünler içerisinden anında sipariş geçilerek size mail ile bilgi veren sistemlerimize Başlangıç E-Ticaret Paketleri denilmektedir. Bu paketlerimizi kurumsal web sitemizde incelemek için buraya TIKLAYIN..

Diğer bir paketimiz olan Standart E-Ticaret Paketimizde ise firmanız yine aynı şekilde ürünlerinizi dilediğiniz içerik ve sistemler ile sergileyebilmekte ve ilk paketinize ek olarak müşterilerinizin internet sitenizden ürün siparişlerini kapıda ödeme, havale ve eft ödeme sistemleri ile yapabildiği sistemlerdir. Bu paketlerimizi kurumsal web sitemizden incelemek için buraya TIKLAYIN..

Son olarak diğer iki paketimize ek olarak tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanan ve bir e-ticaret sitesinde var olması gereken tüm özelliklerin kapsandığı Profesyonel E-Ticaret Paketlerimizde sizlere ilk iki paketimizin haricinde ek olarak kredi kartı ile ödeme yazılımı da mevcuttur. Tüm ürünlerinizi müşterileriniz kredi kartı ile satın alabilirler. Ayrıca kargom nerede modülünün bulunduğu bu sistemde müşterileriniz satın aldığı ürünlerin kargo takiplerini de siteniz üzerinden yapabilmektedir. Bu paketlerimizi kurumsal web sitemizden incelemek için buraya TIKLAYIN..

eticaret