Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Dernek Web Tasarım

Köylere, derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına özel bir birinden farklı muhteşem web sayfası tasarımları sunduğumuz bu ürünümüz hakkında detaylı bilgileri web sayfamız üzerinden alabilirsiniz.

Antalya web sitesi tasarım firması olarak tamamen firmamız bünyesinde bulunan profesyoneller tarafından geliştirilmiş olan köy - dernek web sitesi tasarımları siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmuştur.

Firmamızın geliştirmiş olduğu bu sistemlerde dilerseniz dernek üyelerinizin aidatlarını online olarak alabilir, dernek tüzüğünüzü, yönetim kurulunuzu, derneğinizden haberleri, köy - dernek görüntülerinizi ve etkinliklerinizi anında paylaşabilirsiniz.

Üstelik firmamızdan satın alacağınız tüm hizmet ve tasarım talebinde bulunacağınız tüm web sayfalarımızda olduğu gibi bu sitelerimiz de yönetim panelli olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur. Firmamızın geliştirmiş olduğu bu siteleri bilgisayar kullanmazını çok az bilen bir kişi bile profesyonel bir şekilde kullanabilmektedir. Sitelerimizin yayına alma işlemi gerçekleştiğinde sizlere panel eğitiminiz de firma personellerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde verilmektedir.

Antalya Web Tasarım hizmetleri sunan firmamızın köy, dernek ve sivil toplum kuruluşlarına özel olarak geliştirmiş olduğu ürünlerimizi kurumsal web sitemizden incelemek için lütfen TIKLAYIN..