Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Avukat Web Tasarım

Avukat ve hukuk büroları için hazırladığımız özel yazılımlarımız ve tasarımlarımız arasıdan dilediğiniz tasarımı iletişim sayfamızda yer alan numaramız ile bizlere bildirmenizin ardından sadece 24 saat içerisinde sizlere kurulumu yapılmış olarak internet sitenizi teslim ediyoruz. Üstelik yönetim panelli olan bu web sitelerimizde sitenizde dilediğinizde değişiklik ve eklemeleri siz kimseye ihtiyaç duymadan yapabiliyorsunuz.

Firmamızın geliştirmiş olduğu bu özel avukat ve hukuk bürolarına özel web sitelerinde dilerseniz her müvekkiliniz  için size ait olan yönetim panelinizden bir kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz. 

Sitenize giriş yapan her müvekkil kendi kullanıcı adı ve şifresi ile bu özel bölümden giriş yaparak onlara panelinizden eklediğiniz dosyaları, dökümanları, resimleri, yazıları ve duyuruları inceleyebilirler.  Dilerseniz sisteme kaydettiğiniz tüm müvekkillerinize aynı anda duyuru hatta dosya da ekleyebilirsiniz. Ama aylık ödeme dökümanlarını her biri farklı olarak ödeyeceği için tek tek ekleme özelliğiniz de mevcuttur.

Firmamız sunmuş olduğu ücretsiz renk değiştirme özelliği ile beğendiğiniz temanın ana hatlarında kullanılan renkleri beğenmezseniz beğendiğiniz renk yine aynı gün içerisinde hiçbir ücret talep edilmeden uygulanmaktadır.

Sizlere hazırlamış olduğumuz bu muhteşem temalar ve uygun fiyat garantisi sunduğumuz avukat ve hukuk bürolarına özel tasarımlarımızı incelemek için buraya TIKLAYINIZ..