Müşteri Hizmetleri
0216 553 67 03

Arama Motoru Reklamları

İnternet reklamları alanında her arama motorunun kendine ait bir reklam sistemi vardır. Ancak Google başta olmak üzere çoğu arama motoru reklamları tıklama başına ödeme modeli ile çalışmaktadır. Sitenize reklam alanından gelecek her bir tık işleminin o kelimede bulunan reklam veren rekabeti ve site içeriğindeki kalite puanına göre de değişmektedir.

Arama motoru reklamları sistemleri rekabeta dayalı teklifler olarak bulunduğundan vermiş olduğunuz teklife göre sıralamanızı siz belirlersiniz. Aynı zamanda günlük maliyetlerinizi de sizin vereceğiniz reklam tutarı belirler, örneğin günlük 30 liralık reklamın dolduğunda reklamımı daha gösterme diyebilirsiniz. Firmamız ihtiyacınız olan Google ve diğer arama motoru reklamlarını sizlere sunmaktadır.  Google Adwords reklamları ile arama motorunda gezinen bilgisayar, telefon, tablet kullanıcılarında reeklamınız ilk sıralarda yerini alır. Reklam kalite puanınızı arttırmak için ise reklamınızın beklenen tıklama oranı, açılış sayfa kalitesi, gerçek tıklama başı maliyetiniz ve alakadar metin içeriği reklamınızın sağlıklı ve profesyonel şekilde yapılması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle reklanızı alanında uzman profesyonel şirketlerden vermenizi öneririz.

Reklamlarınızın hemen yayınlanması ve istediğiniz kelimede ilk sayfalarda yer almanız için sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan hemen bizi arayabilirsiniz.